HP EliteBook 840 G6
HP EliteBook 840 G6
HP EliteBook 840 G6 14 I5-8265U 8GB 256GB Windows 11 Pro Grade BVaata lisaks |
Refurbished
|
291.80 €
|
Poodi smartech.ee |
HP EliteBook 840 G6 14 FHD i5-8365U 8GB 256SSD EN W11Pro Silver ReNew0% liising 59.42Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
Refurbished
|
356.49 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti HP EliteBook 840 G6, taastatud, i7-8665U, 8 GB, 256 GB, 14 ", Intel U..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € Vaata lisaks |
|
399.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti HP EliteBook 840 G6, taastatud, i7-8665U, 8 GB, 256 GB, 14 ", Intel U..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 429 € Vaata lisaks |
|
399.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 13:24
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Arvuti vastab ametliku tootja RENEW programmile. RENEWd arvuti on tehase taastatud arvuti (näiteks juhul, kui leiti defekt, tagastatakse toode tootjale, mis parandab defekte ja taastab arvuti oleku, sealhulgas taaskasutatud toote RENEW kategooria). Arvutit ei ole kasutatud. |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 840 G6 |
| Pikkus | 326 |
| Seeria | HP EliteBook |
| Protsessori põlvkond | Kaby Lake R (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 234.3 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.58 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | + |
| Ümberpakendatud | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 2400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-8350U |
| Protsessori sagedus | 1.7 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 1 x USB 3.0 |
| Vaata lisaks | |





































