HP EliteBook 840 G1
HP EliteBook 840 G1
Hewlett-Packard HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H Laptop 35.6 cm (14"..Vaata lisaks |
|
1100.85 €
|
Poodi viron.ee |
HP Laptop HP EliteBook 840 G11 Ultra 5 125U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (9G0E7ET#..Vaata lisaks |
|
1113.04 €
|
Poodi percte.eu |
HP EliteBook 840 G11 Ultra 5 135U 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA (1920x1200) WIN11 Pr..Vaata lisaks |
|
1155.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Sülearvuti HP EliteBook 840 G11, U5-125U, 16 GB, 512 GB, 14.0 ", Intel Graphics,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1309 € Vaata lisaks |
|
1159.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
HP EliteBook 840 G11 Ultra 5 125U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (9G0E7ET#AKD) | 9G0..Vaata lisaks |
|
1161.14 €
|
Poodi enter24.eu |
Sülearvuti HP EliteBook 840 G11, U5-125U, 16 GB, 512 GB, 14.0 ", Intel Graphics,..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1289 € Vaata lisaks |
|
1219.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Hewlett-Packard HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H Laptop 35.6 cm (14"..Vaata lisaks |
|
1221.14 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 135U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DD..Vaata lisaks |
|
1226.66 €
|
Poodi alfashop.ee |
HP EliteBook 840 G11 14 FHD+ IPS 125U 16GB 512SSD EN W11Pro Silver0% liising 207.62Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1245.71 €
|
Poodi rde.ee |
Hewlett Packard HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H Laptop 35.6 cm (14".. |
|
1261.41 €
|
Poodi toppc.ee |
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 135U Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DD..Vaata lisaks |
|
1264.76 €
|
Poodi heahind.ee |
HP EliteBook 840 G11 - Ultra 5 125U | 14"-WUXGA-400N | 16GB | 512GB | Win11ProVaata lisaks |
|
1269.90 €
|
Poodi smartech.ee |
HP EliteBook 840 G11 - Ultra 5 125U | 14"-WUXGA-400N | 16GB | 512GB | Win11ProVaata lisaks |
|
1279.23 €
|
Poodi kaup24.ee |
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H sülearvuti 35,6 cm (14") WUXGA 16 G..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1297.50 €
|
Poodi bigbox.ee |
HP EliteBook 840 G11 Intel Core Ultra 5 125H Laptop 35.6 cm (14") WUXGA 16 GB DD..Vaata lisaks |
|
1301.90 €
|
Poodi galador.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 18:22
! Teata veast| Bränd | HP |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | WUXGA |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | HP |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 840 G10 |
| Pikkus | 224.02 |
| Seeria | HP EliteBook |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 315.46 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.36 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.3 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5200 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 4.60 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Iris Xe |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Intel® AX211 Wi-Fi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 51 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Bluetooth 5.3 |
| Vaata lisaks | |

































