Fujifilm X-S20
Fujifilm X-S20
Fujifilm X-S20 body0% liising 215.21Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1291.23 €
|
Poodi rde.ee |
X-S20 bodyTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1320.89 €
|
Poodi bigbox.ee |
Peeglita kaamera Fujifilm X-S20, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1529 € Vaata lisaks |
|
1459.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Peeglita kaamera Fujifilm X-S20, mustHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1529 € Vaata lisaks |
|
1459.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 05:25
! Teata veast| Bränd | FUJIFILM |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peeglita kaamera |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Fujifilm |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | X-S20 - Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ |
| Pikkus | 65.4 |
| Laius | 127.7 |
| Kaal | 491 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F3.5-5.6 |
| Kõrgus | 85.1 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Anduri tüüp | X-Trans CMOS IV |
| Megapikslite arv | 26.1 |
| Patareid on komplektis | + |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 15 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 160 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne. Päevavalgus. Värvitoon. Luminofoorlamp-1. Luminofoorlamp-2. Luminofoorlamp-3. Hõõglamp. Veealune |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6240 x 4160 |
| Optika | Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Särituse kompenseerimine | -5.0EV~+5.0EV 1/3EV sammudega |
| Katiku kiirus | 1/32000 sec |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | 2 x 3.5 mm |
| Vaata lisaks | |
































