Fujifilm X-S10
Fujifilm X-S10
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | FUJIFILM |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Fujifilm Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ objektiiv, Fujifilm Fujinon XC 50-230mm F4.5-6.7 OIS II objektiiv |
| Kaubamärk | Fujifilm |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | X-S10 + Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ + Fujinon XC 50-230mm F4.5-6.7 OIS II |
| Pikkus | 126 |
| Laius | 65.4 |
| Kaal | 415 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Kõrgus | 85.1 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | X-Trans CMOS 4 |
| Megapikslite arv | 26.1 |
| Patareide arv | 1 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 160 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, kohandatud 1–3, värvitemperatuuri valik (2500–10000 K), vari, luminofoorlamp (päevavalgus), luminofoorlamp (soe valge), luminofoorlamp (jahe valge), hõõglamp, veealune |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6240 x 4160 |
| Optika | Fujifilm Fujinon XC 15-45mm F3.5-5.6 OIS PZ, Fujifilm Fujinon XC 50-230mm F4.5-6.7 OIS II |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -5,0 EV - +5,0 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 4 sek. - 1/4000 sek. (mehaaniline); 4 sek. - 1/32000 sek. (elektrooniline) |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Commander |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |
































