Electrolux EGG6407K
Electrolux EGG6407K
Electrolux EGG6407K0% liising 29.12Eur kuni 6 kuud |
|
174.70 €
|
Poodi rde.ee |
Gaasipliit Electrolux EGG6407KTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
174.70 €
|
Poodi bigbox.ee |
Gaasipliidiplaat Electrolux 600 serija „Gas on Glass“ EGG6407KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 234.9 € |
|
192.50 €*
|
Poodi 1a.ee |
Gaasipliidiplaat Electrolux 600 serija „Gas on Glass“ EGG6407KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 234.9 € |
|
192.50 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Electrolux EGG6407KHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 222.0 € |
|
192.50 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 18:45
! Teata veast| Bränd | ELECTROLUX |
| Kategooria | Pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Parempoolsed käepidemed |
| Võimsus | 7800 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 51 |
| Ekraan | - |
| Värv | Must |
| Mudel | EGG6407K |
| Kollektsioon | 600 serija „Gas on Glass“ |
| Laius | 59 |
| Kaal | 12.1 |
| Automaatne väljalülitus | - |
| Taimer | - |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 6.1 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 100mm, 70mm, 70mm, 54mm |
| Keeduala resti tüüp | Malm |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1900W, 1900W, 1000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | - |
| Muutuva suurusega keedualad | - |
| Soojusplaadi pind | Karastatud klaas |
| Vaata lisaks | |













































