Electrolux KGG6407K
Electrolux KGG6407K
Gaasipliit Electrolux KGG6407KTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
175.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Gaasipliidiplaat Electrolux 600 serija „Gas on Glass“ KGG6407KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 231.75 € |
|
175.01 €*
|
Poodi 1a.ee |
Gaasipliidiplaat Electrolux 600 serija „Gas on Glass“ KGG6407KHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 305 € |
|
175.01 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Electrolux KGG6407Kkiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 29.17Eur kuni 6 kuud |
|
175.01 €
|
Poodi rde.ee |
Electrolux KGG6407KHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 263.0 € |
|
177.35 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 12:33
! Teata veast| Bränd | ELECTROLUX |
| Kategooria | Pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Soojusplaat |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | BridgeBurneri malmist tugede abil näeb teie köök välja professionaalne. Need on väga vastupidavad, näevad stiilsed välja ja tagavad stabiilsuse suurtele pottidele ja pannidele. Kiirpõleti jõuab kiiresti pottide ja pannide põhja. Kiirem ja intensiivsem küte kuni 20% energiasäästuga. Gaasi lekkekaitse funktsioon tagab ohutuse köögis. See lülitab gaasi automaatselt välja, kui pliidiplaadi leek kogemata kustub. Kontroll käepide paremal |
| Võimsus | 7800 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 51 |
| Ekraan | - |
| Värv | Must |
| Mudel | KGG6407K |
| Kollektsioon | 600 serija „Gas on Glass“ |
| Laius | 59 |
| Kaal | 12.1 |
| Päritoluriik | Itaalia |
| Automaatne väljalülitus | - |
| Taimer | - |
| Juhtimine | Mehaaniline |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Ühenduskaabel | + |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 4.5 |
| Soojusplaadi tüüp | Gaasi- |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 100mm, 70mm, 70mm, 54 mm |
| Keeduala resti tüüp | Malm |
| Pliidiplaatide võimsus | 3000W, 1900W, 1900W, 1000W |
| Keeduala kaitse gaasilekke eest | + |
| Küljepõletite elektriline süütamine | + |
| Raam | - |
| Jääksoojuse indikaator | - |
| Muutuva suurusega keedualad | - |
| Soojusplaadi pind | Karastatud klaas |
| Vaata lisaks | |











































