Dell Latitude 5450
Dell Latitude 5450
Dell Latitude 5450 FHD i3-1315U 8GB 256GB Win 11 Pro Outlet*Vaata lisaks |
|
699.00 €
|
Poodi digideli.ee |
Dell Latitude 5450 Intel Ultra 5 125U 16GB 512GB 14" FHD Windows 11 ProVaata lisaks |
|
715.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
DELL Latitude 5450 WXJCH Ultra 5 125U 35,6cm 14Zoll FHD 8GB DDR5 512GB NVMe-SSD ..Vaata lisaks |
|
995.28 €
|
Poodi enter24.eu |
SALE OUT. Dell Latitude 5450 14 " IPS FHD 1920 x 1080 pixels Anti-glare Intel U..Vaata lisaks |
|
1067.35 €
|
Poodi alfashop.ee |
Sülearvuti DELL Latitude 5450 CPU Core Ultra u5-125U 1300 MHz CPU features vPro ..Vaata lisaks |
|
1067.84 €
|
Poodi myyk24.ee |
SALE OUT. Dell Latitude 5450 AG FHD Ultra 5 135U/16GB/512GB/Intel Integrated/Win..Vaata lisaks |
|
1079.00 €
|
Poodi fotofabrikas.lt |
Notebook DELL Latitude 5450 CPU Core UltraLaos – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! Vaata lisaks |
|
1082.56 €
|
Poodi datagroove.ee |
Notebook|DELL|Latitude|5450|CPU Core Ultra|u5-125U|1300 MHz|CPU features vPro|1..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
1095.49 €
|
Poodi bigbox.ee |
Dell Notebook|DELL|Latitude|5450|CPU Core Ultra|u5-125U|1300 MHz|CPU features vP..Vaata lisaks |
|
1096.00 €
|
Poodi toppc.ee |
DEL Notebook|DELL|Latitude|5450|CPU Core Ultra|u5-125U|1300 MHz|CPU features vPr..Vaata lisaks |
|
1104.80 €
|
Poodi galador.ee |
Dell Latitude 5450 14 FHD IPS 125U 8GB 512SSD EN W11Pro Gray0% liising 184.55Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1107.29 €
|
Poodi rde.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 5450, u5-125U, 8 GB, 8 GB, 14 ", Intel Graphics, hall, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1169 € Vaata lisaks |
|
1109.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Dell Latitude 5450, u5-125U, 8 GB, 8 GB, 14 ", Intel Graphics, hall, ..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1169 € Vaata lisaks |
|
1109.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Dell Latitude 5450 (N009L545014EMEA_VP)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1230.89 € Vaata lisaks |
|
1149.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Notebook DELL Latitude 5450 CPU Core Ultra u5-125U 1300 MHz CPU features vPro 14..Vaata lisaks |
|
1234.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
Notebook|DELL|Latitude|5450|CPU Core i7|i7-1355U|1700 MHz|14"|1920x1080|RAM 16GB.. |
|
1442.74 €
|
Poodi freyo.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 15:30
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | 5450 |
| Pikkus | 212 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 321.35 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.4 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Kodu-/õppe- |
| Kõrgus | 19.06 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 165U |
| Protsessori sagedus | 1.20 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB Type-C / Thunderbolt |
| Vaata lisaks | |















































