Dell Latitude 3550
Dell Latitude 3550
Dell Latitude 3550 i5-1335U512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) WIN11 Pro 3.9 lbs. .. |
|
815.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Dell Laptop Latitude 3550 Win11Pro U5 125U/16GB/512GB/15.6 FHD/Integrated/FgrPr/..Vaata lisaks |
|
916.48 €
|
Poodi percte.eu |
Latitude 3550 Win11Pro U5 125U/16GB/512GB/15.6 FHD/Integrated/FgrPr/FHD Cam/Mic/..Vaata lisaks |
|
957.00 €
|
Poodi enter24.eu |
Dell Latitude 3550 15.6 FHD IPS 125U 16GB 512SSD EN W11Pro Gray0% liising 169.6Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
1017.61 €
|
Poodi rde.ee |
DEL Laptop Dell Latitude 3550 Core i5-1345U / 32 GB / 512 GB / 60 Hz / Windows 1.. |
|
1623.20 €
|
Poodi galador.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:41
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 3550 |
| Pikkus | 239.7 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 359 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.81 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 18.1 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-1355U |
| Protsessori sagedus | 3.70 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 54 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | USB4 |
| Vaata lisaks | |









































