Dell Latitude 5350
Dell Latitude 5350
Dell Laptop Latitude L13-53500027832SA Ultra 5 125U/13.3" FHD TouchScreen/16GB/.. |
|
655.08 €
|
Poodi viron.ee |
Dell Laptop Dell Laptop Dell Latitude L13-53500027832SA Ultra 5 125U/13.3'&..Vaata lisaks |
|
702.72 €
|
Poodi percte.eu |
Dell Dell Latitude L13-53500027832SA Ultra 5 125U/13.3" FHD TouchScreen/16GB/SS..Vaata lisaks |
|
737.03 €
|
Poodi enter24.eu |
DELL Laptop Latitude L13-53500027832SA Ultra 5 125U/13,3" FHD puutekraan/16 GB/S..Vaata lisaks |
|
776.00 €
|
Poodi smartech.ee |
Dell Latitude 5350 - Ultra 7 165U | 13,3" | Dotyk | 16GB | 512GB | Win11Pro | Sz..Vaata lisaks |
|
897.85 €
|
Poodi toppc.ee |
DEL DELL Latitude 5350 - Ultra 5 135U | 13.3" | Touch | 32GB | 512GB | Win11Pro ..Vaata lisaks |
|
997.70 €
|
Poodi galador.ee |
Dell Latitude 5350 Ultra 5 125U 512GB SSD, 16GB 13.3" (1920x1080) WIN11 Pro TITA..Vaata lisaks |
|
1009.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 08:52
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Mudel | 5350 |
| Pikkus | 306 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Videokaardi mudel | Intel Graphics |
| Laius | 208 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.23 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 54 |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 16.8 |
| Ekraani diagonaal | 13.3 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 5 135U |
| Protsessori sagedus | 1.6 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6E 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Aku maht | 54 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Mini DisplayPort |
| Vaata lisaks | |








































