Dell Latitude 5310
Dell Latitude 5310
Dell Latitude 5310 i5-10210U 256GB SSD, 16GB 13" (1920 x 1080) W11 ProVaata lisaks |
|
395.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 18:25
! Teata veast| Bränd | DELL |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 5310 |
| Pikkus | 208 |
| Seeria | Dell Latitude |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 306 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.24 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.10 |
| Pakendi laius | 0.44 |
| Pakendi pikkus | 0.39 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 19 |
| Ekraani diagonaal | 13 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | i5-10310U |
| Protsessori sagedus | 1.7 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Aku garantii | 6 |
| Liidesed | Audio out/Audio in |
| Vaata lisaks | |




































