Canon EOS R10
Canon EOS R10
Canon EOS R10 + obiektyw RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM | 4549292189773Vaata lisaks |
|
833.31 €
|
Poodi enter24.eu |
Canon EOS R10 - Digital camera - mirrorless - 24.2 MP - APS-C - 4K / 60 fps - bo..Vaata lisaks |
|
846.96 €
|
Poodi kaup24.ee |
Peeglita kaamera Canon EOS R10, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 879 € Vaata lisaks |
|
846.96 €*
|
Poodi 1a.ee |
Canon EOS-R10 Bodykiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 141.16Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
846.96 €
|
Poodi rde.ee |
Peeglita kaamera Canon EOS R10, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 879 € Vaata lisaks |
|
846.96 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Canon EOS R10 MILC Body 24.2 MP CMOS 6000 x 4000 pixels Black | 5331C003 | 4549.. |
|
853.73 €
|
Poodi viron.ee |
Canon | D.CAM EOS R10 Mirrorless Camera Body | Megapixel 24.2 MP | Image stabil.. |
|
927.45 €
|
Poodi multo.eu |
Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM MILC (Peeglita vahetatavate objekti..Vaata lisaks |
|
937.66 €
|
Poodi percte.eu |
Canon Megapixel 24.2 MP Image stabilizer ISO sensitivity (max) 32000 Wi-Fi Video.. |
|
942.26 €
|
Poodi alfashop.ee |
Canon | D.CAM EOS R10 Mirrorless Camera Body | Megapixel 24.2 MP | Image stabili.. |
|
947.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Canon | D.CAM EOS R10 Mirrorless Camera Body | Megapixel 24.2 MP | Image stabili..Vaata lisaks |
|
1096.12 €
|
Poodi electrobase.ee |
Canon EOS R10 peeglita kaamera + RF-S 18-150 mm f/3.5-6.3 IS STM suumobjektiiv m.. |
|
1335.00 €
|
Poodi joom.com |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 20:54
! Teata veast| Bränd | Canon |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM objektiiv, EF-EOS R kinnitusadapter |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | R10 + RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM + Mount Adapter EF-EOS R |
| Pikkus | 122.5 |
| Laius | 83.4 |
| Kaal | 382 |
| Videofailide formaadid | MP4 |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F4.5-6.3 / F22-32 |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 87.8 |
| Ekraani diagonaal | 2.95 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | APS-C CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 45 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | AWB, päevavalgus, vari, pilvine, hõõglamp, valge luminofoorlamp, välklamp, kohandatud, värvitemperatuuri reguleerimine |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Canon RF-S 18-45mm F4.5-6.3 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Dual Pixel CMOS AF II |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | +/-3 EV 1/3 või 1/2 sammuga |
| Katiku kiirus | 30-1/4000 sek. (mehaaniline); 30-1/16000 sek. (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | HEIF |
| Toetatud mälukaardid | UHS-II |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |






















































