Canon EOS M50
Canon EOS M50
Canon EOS M50 peeglita kaamera + EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM suumobjektiiv must |
|
667.00 €
|
Poodi joom.com |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 06:27
! Teata veast| Bränd | CANON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Mõõtmed | 116.3 x 88.1 x 58.7 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Täiendav info | Pildiprotsessor DIGIC 8. Bluetooth. Välise mikrofoni sisend. Stereo heli |
| Kaubamärk | Canon |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | EOS M50 Mark II + EF-M 15-45mm IS STM White |
| Kaal | 388 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 3:2 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (komplektis EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 24.1 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 25600 |
| Sensori suurus | 22.3 x 14.9 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | E-TTL II |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | MPEG-4 |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Vaata lisaks | |



























