Canon EOS 6D
Canon EOS 6D
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2025-07-24 13:01
! Teata veast| Bränd | CANON |
| Kategooria | Digikaamerad |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Mõõtmed | 144 x 110.5 x 74.8 mm |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 720p@30fps |
| Kuulub komplekti | Koos objektiiviga |
| Täiendav info | Väline mikrofon (stereo mini-jack). Laetav liitium-ioon LP-E6N aku |
| Kaubamärk | Canon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 6D Mark II |
| Pikkus | 74.8 |
| Laius | 144 |
| Kaal | 685 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (komplektis EF 24-105mm f/4L IS II USM) |
| Sisemälu | - |
| Seeria | EOS |
| Kõrgus | 110.5 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 26.2 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 40000 |
| Sensori suurus | 35.9 x 24 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 7 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6240 x 4160 |
| Optika | EF 24-105mm f/4L IS II USM |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL Autofokuseerimine |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/4000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Punasilmsuse vähendamine |
| Pildistamisrežiimid | Full HD |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | - |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | S-RAW |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | NFC |
| Vaata lisaks | |





























