Blackview BV9300 Pro 256GB
Blackview BV9300 Pro 256GB
Nutitelefon Blackview Blackview Rugged BV9300Pro LTE 6.7" FHD+IPS 1080x2388 120..Vaata lisaks |
|
229.00 €
|
Poodi evelatus.ee |
Blackview BV9300 Pro Dual SIM 12/256GB BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 269.0 € |
|
235.35 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Blackview Blackview Rugged BV9300Pro LTE 6.7" FHD+IPS 1080x2388 120Hz Corning 5 ..Vaata lisaks |
|
244.37 €
|
Poodi percte.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 16:42
! Teata veast| Bränd | BLACKVIEW |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1080 x 2388 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Corning Gorilla Glass 5 |
| Mälumaht | 256 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | - |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Toetatud keeled | Inglise |
| Kaubamärk | Blackview |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Värv | Oranž |
| Korpuse materjal | Plastik |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Aku tüüp | LiPo |
| Aku maht | 15080 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | BV9300 Pro |
| Eesmine kaamera | 32 MP |
| Tagumine kaamera | 64 + 8 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.7 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 525 |
| Andurid | Valguse andur |
| Päritoluriik | - |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | + |
| Pikslite tihedus | 391 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | MediaTek Helio G99 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 12 GB |
| Videokaardi mudel | Mali-G57 MC2 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |


































