Blackview BV6200 Pro 128GB
Blackview BV6200 Pro 128GB
Mobiiltelefon Blackview BV6200 Pro, 128 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 167.9 € |
|
145.08 €*
|
Poodi 1a.ee |
Mobiiltelefon Blackview BV6200 Pro, 128 GB, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 167.9 € |
|
145.08 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Blackview BV6200 Pro 6/ 128GB Black/ Orange0% liising 24.18Eur kuni 6 kuud |
|
145.08 €
|
Poodi rde.ee |
MOBILE PHONE BV6200 PRO 6/128/BLACK BLACKVIEWLaos 1 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
145.90 €
|
Poodi datagroove.ee |
Blackview BV6200 Pro 6/128GB Black (BV6200PRO6/128BLACK) | BV6200PRO6/128BLACK |.. |
|
151.35 €
|
Poodi multo.eu |
Vastupidav nutitelefon ar lielu akumulatoru BV6200Pro 6.56″ HD+ 6 GB 128 GB 13 0..Vaata lisaks |
|
153.90 €
|
Poodi inserv.ee |
Telefon Blackview Rugged BV6200 Pro 6/128GB BlackHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 259.0 € Vaata lisaks |
|
154.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
BLACKVIEW BV6200Pro 6.56" HD+ Helip P35 (Octacore 2.3Ghz) 6GB+128GB DS TF Card (.. |
|
159.00 €
|
Poodi smartech.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-16 16:10
! Teata veast| Bränd | BLACKVIEW |
| Kategooria | Mobiiltelefonid |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1612 |
| Suurema vastupidavusega ekraan | Ei |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 1000 |
| Bluetooth-liides | + |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@30fps |
| Kaitseaste (IP) | IP68 / IP69K |
| Kõneaeg kuni | 50 |
| Kaubamärk | Blackview |
| Pakendi kogus, tk | 1 |
| Toote kaal koos pakendiga | 800.0 |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Erikaitse | Löögikindel |
| Aku tüüp | Lithium |
| Aku maht | 13000 |
| Väljalaske aasta | 2023 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | BV6200 Pro |
| Näotuvastus | + |
| Eesmine kaamera | 8 MP |
| Tagumine kaamera | 13 + 0.3 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.56 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | + |
| Kõrvaklappide pesa | USB Type-C |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Ooteaeg kuni | 1488 |
| Aku kiirlaadimine | + |
| Kaal koos akuga | 438 |
| Andurid | Valguse andur |
| Sidestandard | 2G GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - SIM 1 & SIM 2 3G HSDPA 900 / 2100 4G 1, 3, 7, 8, 20, 40 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| 2.5D ekraan | - |
| Pikslite tihedus | 269 ppi |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | 4x2.35 GHz Cortex-A53 & 4x1.8 GHz Cortex-A53 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | PowerVR GE8320 |
| Välk | LED |
| Toetatud mälukaardid | MicroSD |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Vaata lisaks | |
















































