Asus Vivobook S14 Flip
Asus Vivobook S14 Flip
Sülearvuti Asus Vivobook 14 Flip TP3407SA-DS74T, ümberpakendatud, 256V, 16 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 999 € |
|
946.50 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Asus Vivobook 14 Flip TP3407SA-DS74T, ümberpakendatud, 256V, 16 GB, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 999 € |
|
946.50 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Sülearvuti Asus Vivobook S 14 Flip TP3402ZA-KN008W 90NB0WR1-M00450 Puuteekraan, ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1027.67 €
|
Poodi bigbox.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 17:05
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | OLED |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | TP3402VA-KN346W |
| Pikkus | 227 |
| Seeria | ASUS Vivobook S 14 Flip |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 313 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Puutetundlik ekraan |
| Kõrgus | 18.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hõbe |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i5 |
| Protsessori mudel | Intel Core i5-1335U |
| Protsessori sagedus | 1.3 |
| Protsessori tuumad | 10 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-In |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | Bluetooth 5.0 |
| Vaata lisaks | |












































