Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP031W
Asus TUF Gaming A15 FA507NU-LP031W
Soovitame vaadata teised soovitused.
Kui soovite, et teavitaksime teid, kui see saabub -
vajutage 💚Ma soovin.
| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Seeria | Asus TUF Gaming |
| Videokaardi mudel | RTX 4050 |
| Kaal | 2.2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen 7 7735HS |
| Protsessori sagedus | 3.2 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Aku garantii | 12 |
| Vaata lisaks | |






























