Asus TUF Gaming A15
Asus TUF Gaming A15
Asus Laptop Asus TUF Gaming A15 Ryzen 5 7535HS / 16 GB / 512 GB / W11 / RTX 3050.. |
|
804.25 €
|
Poodi percte.eu |
Sülearvuti ASUS TUF Gaming A15 CPU AMD Ryzen 7 7445HS 3200 MHz 15.6" RAM 16GB DD.. |
|
851.65 €
|
Poodi myyk24.ee |
Notebook ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN184WLaos 4 tk – telli E-R enne 16:00 ja saad kätte juba järgmisel tööpäeval! |
|
863.39 €
|
Poodi datagroove.ee |
Asus TUF Gaming A15 FA506NCG-HN184W 144hz R7-7445HS 16GB 512SSD RTX3050 W11kiire tarne 2-3 tööpäevaga, 0% liising 144.33Eur kuni 6 kuud |
|
865.99 €
|
Poodi rde.ee |
Asus TUF Gaming A15 sülearvuti 15.6" / RTX3050 / 16GB / 512GBTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
865.99 €
|
Poodi bigbox.ee |
Notebook | ASUS | TUF | Gaming A15 | FA506NCG-HN184W | CPU Ryzen 7 | 7445HS | 32.. |
|
872.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
ASUS Mahaolev arvuti TUF Gaming A15 FA506NCG-HN184W R7-7445HS 16GB 512SSD RTX305.. |
|
928.40 €
|
Poodi smartech.ee |
Notebook ASUS TUF Gaming A15 FA506NCG-HN184W CPU AMD Ryzen 7 7445HS 3200 MHz 15... |
|
1137.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-17 05:39
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 144 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 90NR0EB5-M00J70 |
| Pikkus | 251 |
| Seeria | Asus TUF Gaming A15 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | RTX 4050 |
| Laius | 354 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.2 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 22.4 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 7 7735HS |
| Protsessori sagedus | 3.20 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 1 x USB 3.2 (2 Gen) Type-C/ DisplayPort |
| Vaata lisaks | |


























































