Asus ROG Zephyrus Duo 16
Asus ROG Zephyrus Duo 16
Asus ROG Zephyrus Duo 16 GX650PY-NM040W 240Hz R9-7945HX 32GB 2SSD RTX4090 B0% liising 416.67Eur kuni 6 kuud |
|
2499.99 €
|
Poodi rde.ee |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-03-05 13:13
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | LED |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 64 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | GX650PY-NM040W |
| Pikkus | 266 |
| Seeria | Asus ROG Zephyrus Duo 16 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | RTX 4090 |
| Laius | 355 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.67 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 20 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 9 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 9 7945HX |
| Protsessori sagedus | 2.50 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 32 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 2 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 2 TB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 16 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | WiFi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.2 (2 Gen) Type-C/DisplayPort |
| Vaata lisaks | |




































