Asus ROG Strix SCAR 16
Asus ROG Strix SCAR 16
Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW-U9322W - Ultra 9-275HX | 16"-240Hz 2.5K | 32GB | 2..Vaata lisaks |
|
3238.73 €
|
Poodi percte.eu |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW131 - 16" WQXGA MiniLED, Intel Core Ultra 9-275H..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. Vaata lisaks |
|
3248.68 €
|
Poodi bigbox.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 16 Core Ultra 9 275HX 32GB/1TB SSD RTX5070Ti Win11 G635LR-RW..Vaata lisaks |
|
3306.44 €
|
Poodi enter24.eu |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LR-RW131 - 16" WQXGA MiniLED, Intel Ultra 9-275HX, 32..Vaata lisaks |
|
3309.00 €
|
Poodi itsupply.ee |
Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW-U9322W - Ultra 9-275HX | 16"-240Hz 2.5K | 32GB | 2..Vaata lisaks |
|
3324.67 €
|
Poodi eestipoisid.eu |
Sülearvuti Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW, Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 32 GB, 2 T..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3590 € Vaata lisaks |
|
3349.00 €*
|
Poodi 1a.ee |
Sülearvuti Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW, Intel® Core™ Ultra 9 275HX, 32 GB, 2 T..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 3590 € Vaata lisaks |
|
3349.00 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Asus Retail ASUS ROG Strix SCAR16 U9-275HX 32 1 5070Ti G635LR-RW011W W11HVaata lisaks |
|
3358.40 €
|
Poodi smartech.ee |
Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW-U9322W - Ultra 9-275HX | 16"-240Hz 2.5K | 32GB | 2..Vaata lisaks |
|
3432.56 €
|
Poodi toppc.ee |
Asus ROG Strix SCAR 16 G635LW-RW011W 240hz U9-275HX 32GB 2SSD RTX5080 Black0% liising 578Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
3467.99 €
|
Poodi rde.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LW-U9322W - Ultra 9-275HX | 16"-240Hz 2.5K | 32GB | 2..Vaata lisaks |
|
3581.70 €
|
Poodi galador.ee |
Sülearvuti ASUS ROG Strix SCAR 16 (2025) G635LW-RW011W CPU Core Ultra U9-275HX 2..Vaata lisaks |
|
3831.07 €
|
Poodi myyk24.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-U9644W Ultra 9 275HX 16.0" 2.5K Mini LED 240Hz 12.. |
|
4126.55 €
|
Poodi viron.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LW-U9642W - Ultra 9-275HX | 16''-240Hz 2.5K | 64GB | ..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 5400.0 € Vaata lisaks |
|
4390.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-U9644W Ultra 9 275HX 16.0"2.5K Mini LED 240Hz 1200.. |
|
4492.41 €
|
Poodi alfashop.ee |
ASUS ROG Strix SCAR 16 G635LX-U9644W Ultra 9 275HX 16.0" 2.5K Mini LED 240Hz 120.. |
|
4493.41 €
|
Poodi heahind.ee |
Notebook ASUS ROG Strix SCAR 16 (2025) G635LW-RW011W CPU Core Ultra U9-275HX 270..Vaata lisaks |
|
5058.00 €
|
Poodi kontorikaubad.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 07:14
! Teata veast| Bränd | ASUS |
| Kategooria | Sülearvutid |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 2560 x 1600 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Asus |
| Puhvermälu (Cache) | 36 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 240 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | G634JZR-NM017W |
| Pikkus | 264 |
| Seeria | Asus ROG Strix SCAR 16 |
| Protsessori põlvkond | Raptor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | RTX 4080 |
| Laius | 354 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 2.5 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 22.6 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i9 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i9 14900HX |
| Protsessori sagedus | 2.2 |
| Protsessori tuumad | 24 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 2 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 12 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | WiFi 6E |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 2 x USB 3.2 (2 Gen) |
| Vaata lisaks | |















































