Apple Band Extension (49mm), White Ocean, MQEA3ZM/A
Apple Band Extension (49mm), White Ocean, MQEA3ZM/A
Apple 49mm White Ocean Band Extension XLNull päevad, tasuta järelmaks ja tasuta tarne! Jälgi meid RDE.ee |
|
15.36 €
|
Poodi rde.ee |
Rihmad Apple, 49mm Ocean Band - Extension MQEA3ZM/A, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 21.49 € |
|
18.50 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Rihmad Apple, 49mm Ocean Band - Extension MQEA3ZM/A, valge v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 21.49 € |
|
18.50 €*
|
Poodi 1a.ee |
49mm White Ocean Band Extension - MQEA3ZM/AHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 49.0 € |
|
29.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-23 23:13
! Teata veast| Bränd | APPLE |
| Kategooria | Kellarihmad |
| Toote tüüp | Kellarihmad |
| Garantii | 24 |
| Materjal | Fluoroelastomeer |
| Kokkusobivad kellade tootjad | Apple |
| Reguleeritav pikkus | + |
| Kaubamärk | Apple |
| Värv | Valge |
| Mudel | 49mm Ocean Band - Extension |
| Ühilduvad mudelid | Apple Watch 44 - 49 mm |
| Käevõru sobib randmele | 130-250 mm |



























