Adata Ultimate SU630 1.92TB
Adata Ultimate SU630 1.92TB
Adata SU630 1.92TB ASU630SS-1T92Q-R0% liising 32.92Eur kuni 6 kuud |
|
197.49 €
|
Poodi rde.ee |
Eelnevate müüjate soovitused (36)
SSD|ADATA|SU630|1.92TB|SATA|3D QLC|Write speed 450 MBytes/sec|Read speed 520 MBy.. |
|
87.62 €
|
Laost otsasavamarket.ee |
Adata SSD|ADATA|SU630|1.92TB|SATA|3D QLC|Write speed 450 MBytes/sec|Read speed 5.. |
|
96.59 €
|
Laost otsasitplaza.lv |
SSD ADATA SU630 1.92TB SATA 3D QLC Write speed 450 MBytes/sec Read speed 520 MBy.. |
|
115.00 €
|
Laost otsasgate7.ee |
SSD|ADATA|SU630|1.92TB|SATA|3D QLC|Write speed 450 MBytes/sec|Read speed 520 MBy.. |
|
116.00 €
|
Laost otsasareaal.ee |
SSD | ADATA | SU630 | 1.92TB | SATA | 3D QLC | Write speed 450 MBytes/sec | Read.. |
|
117.00 €
|
Laost otsastechmarket.ee |
Ssd|adata|su630|1.92tb|sata|3d qlc|write speed 450 mbytes/sec|read speed 520 mby.. |
|
117.11 €
|
Laost otsascaver.ee |
SSD | ADATA | SU630 | 1.92TB | SATA | 3D QLC | Write speed 450 MBytes/sec | Read.. |
|
121.00 €
|
Laost otsasmegapc.ee |
SSD ADATA SU630 1.92TB SATA 3D QLC Write speed 450 MBytes/sec Read speed 520 MBy.. |
|
131.00 €
|
Laost otsaskontorikaubad.ee |
Adata SSD|ADATA|SU630|1.92TB|SATA|3D QLC|Write speed 450 MBytes/sec|Read speed 5.. |
|
133.84 €
|
Laost otsasvlc.lv |
SSD-kõvakettad ADATA Ultimate SU630 2.5' 1920 GB PCI Express 3.0 QLC 3D NAND ASU.. |
|
135.99 €
|
Laost otsaskimko.ee |
SSD|ADATA|SU630|1.92TB|SATA|3D QLC|Write speed 450 MBytes/sec|Read speed 520 MBy.. |
|
139.60 €
|
Laost otsassmartech.ee |
SSD ADATA SU630 1.92TB SATA 3D QLC Write speed 450 MBytes sec Read speed 520 MBy.. |
|
142.41 €
|
Laost otsaskamillpluss.ee |
Dysk SSD ADATA Ultimate SU630 1.92TB 2.5" SATA III (ASU630SS-1T92Q-R) | ASU630SS.. |
|
196.04 €
|
Laost otsasenter24.eu |
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-01 08:23
! Teata veastHinnamuutuste ajalugu - Adata Ultimate SU630 1.92TB

Miks maksta rohkem?
- Lisateave hindade kohta
- Hankige pakkumisi
- Hankige kasulikke koode
Saada madal hinna teadaanded!
Liitu meiega ja teavitame teid esmalt hinnamuutustest! 💚
Logi sisse Facebook Logi sisse GoogleEi ole Facebooki ega Gmaili kasutajat? Registreeru e-postiaadressiga
On tõenäoline, et selle toote hind langeb järgneva 3 nädala jooksul 10% võrra!
Arvustused, kommentaarid, arvamused - Adata Ultimate SU630 1.92TB
Arvustusi pole. Ole esimene!
Informatsioon
| Bränd | ADATA |
| Kategooria | Sisemine SSD-meedium |
| Toote tüüp | Kõvakettad (SSD) |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Mõõdud: 70 x 7 x 100 mm. Kaal: 48g |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Kaubamärk | Adata |
| Ketta maht | 1920 GB |
| Kõvaketta suurus (Form factor) | 2.5" |
| Kirjutamiskiirus | 450 |
| Lugemiskiirus | 520 |
| Liides | SATA III (6.0 Gb/s) |
| Mudel | ASU630SS-1T92Q-R |
| Vaata lisaks Näita vähem | |










































