Apple Watch Ultra
Apple Watch Ultra
Apple Watch Ultra 49mm GPS + Cellular Titanium Natural (uuendatud, seisukord A)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 449.0 € |
Refurbished
|
379.00 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titanium Case/ Blue/ Gray Trail Loop S/ M0% liising 119.56Eur kuni 6 kuud Vaata lisaks |
|
717.35 €
|
Poodi rde.ee |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, yellow/beige (MQFU3EL/A)Vaata lisaks |
|
985.81 €
|
Poodi percte.eu |
APPLE Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Black/Gray Trail Loop ..Vaata lisaks |
|
999.00 €
|
Poodi gpspro.ee |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, yellow/beige (MQFU3EL/A) |
|
1053.60 €
|
Poodi galador.ee |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case Trail Loop Small/Medium Szar.. |
|
1139.37 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-03 09:02
! Teata veast| Bränd | Apple |
| Kategooria | Spordikellad |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | Retina LTPO OLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Kaitseaste (IP) | IP6X |
| Tööaeg täislaetud akuga | 0.75 |
| Täiendav info | Rihm sobib 130-160 mm randmele |
| Kaubamärk | Apple |
| Rihma värv | Roheline |
| Ekraan | + |
| Värv | Mitmevärviline |
| Erikaitse | Tolmukindel |
| Kollektsioon | Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Small LT |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS 16 või uuem |
| Ooteaeg kuni | 2.5 |
| Kaal | 61.3 |
| Käevõru materjal | Kangas |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Magneetlaadimine |
| Mõeldud | Universaalne |
| Värvi nimi | Titaan |
| Installitud operatsioonisüsteem | WatchOS 9 |
| Rihma tüüp | Alpine võru |
| Liidesed | Bluetooth |
| Vaata lisaks | |































































