Sony Alpha ZV-E10
Sony Alpha ZV-E10
Sony ZV-E10 videoblogimise kaamera (ZVE10BDI.EU) | ZVE10BDI.EU | 5013493418318больше |
|
634.86 €
|
B магазин enter24.eu |
Digikaamera Sony ZV-E10, valgeHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 789.79 € больше |
|
650.52 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Peeglita kaamera Sony Alpha ZV-E10, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 669 € больше |
|
650.53 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peeglita kaamera Sony Alpha ZV-E10, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 669 € больше |
|
650.53 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sony ZV-E10 Body (White)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
678.67 €
|
B магазин bigbox.ee |
Sony ZV-E10 + E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS II MILC (Peeglita vahetatavate objektiiv.. |
|
725.89 €
|
B магазин percte.eu |
Sony ZV-E10 + 16-50 mm f/3.5-5.6 OSS for video blogging | ZVE10LBDI.EU | 5013493..больше |
|
729.55 €
|
B магазин multo.eu |
Sony Kamera cyfrowa Sony VLOG Camera | ZV-E10 | Mirrorless Camera body | 24.2 MP.. |
|
768.95 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Sony VLOG Camera | ZV-E10 | Mirrorless Camera body | 24.2 MP | ISO sensitivity (.. |
|
795.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Sony Alpha ZV-E10K vlog camera with 16-50 mm f/3.5-5.6 II Power Zoom kit Lens Vl.. |
|
795.36 €
|
B магазин alfashop.ee |
Sony Alpha ZV-E10K vlog camera with 16-50 mm f/3.5-5.6 II Power Zoom kit Lens | .. |
|
818.10 €
|
B магазин arvutitark.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 11:50
! Сообщить об ошибке| Марка | Sony |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Sony E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS objektiiv |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Valge |
| Mudel | ZV-E10 + 16-50mm OSS |
| Pikkus | 115.2 |
| Laius | 44.8 |
| Kaal | 343 |
| Videofailide formaadid | XAVC S |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | F3.5-5.6 / F22-36 |
| Seeria | Alpha |
| Kõrgus | 64.2 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Exmor CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Fookuse kaugus | 16 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 32000 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne / Päevavalgus / Vari / Pilvine / Hõõglamp / Luminofoorlamp / Välklamp / Veealune / Värvitemperatuur (2500 kuni 9900 K) ja värvifilter / Kohandatud |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Sony E PZ 16-50mm F3.5-5.6 OSS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | Puudub |
| Särituse kompenseerimine | - 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/3 EV või 1/2 EV |
| Katiku kiirus | 30 sekundit - 1/4000 sekundit |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välgu režiimid | Fill-flash |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921600 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | 3.5 mm Mini Stereo |
| Показать больше | |
















































