Sony Alpha 6400
Sony Alpha 6400
Süsteemne fotoaparaat Sony A6400, hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 839 € больше |
|
798.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 920.19 € больше |
|
798.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Süsteemne fotoaparaat Sony A6400, hall v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 839 € больше |
|
798.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Aparat Sony A6400 + 16-50mm f/3.5-5.6 (ILCE6400AKB.CEC) | ILCE6400AKB.CEC | 4548.. |
|
926.98 €
|
B магазин enter24.eu |
Sony Alpha ILCE-6400 + SELP 16-50mm Black0% liising 172.32Eur kuni 6 kuud больше |
|
1033.93 €
|
B магазин rde.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:05
! Сообщить об ошибке| Марка | SONY |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Sony 16-50mm OSS-objektiiv, Sony 55-210mm OSS-objektiiv |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Sony |
| Värv | Hõbe |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | A6400 + 16-50mm OSS + 55-210mm OSS |
| Pikkus | 120 |
| Laius | 59.7 |
| Kaal | 403 |
| Videofailide formaadid | AVCHD |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 3:2 |
| Seeria | Alpha |
| Kõrgus | 66.9 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | Exmor™ APS-C CMOS |
| Megapikslite arv | 24.2 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 102400 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne / päevavalgus / vari / pilvine / hõõglamp / luminofoorlamp (soe valge / jahe valge / päevavalge / päevavalgus) / välk / veealune / värvitemperatuur (2500 kuni 9900 K) ja värvifilter (G7 kuni M7 (57 sammu), A7 kuni B7 (29 sammu) / Kohandatud |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6000 x 4000 |
| Optika | Sony 16-50mm OSS + Sony 55-210mm OSS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | +/- 5,0 EV (1/3 EV, 1/2 EV valitavad astmed) |
| Katiku kiirus | 1/4000 - 30 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud |
| Välgu režiimid | Fill-flash |
| Pildi stabiliseerimine | + |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 921600 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Показать больше | |



















































