Nikon Z30
Nikon Z30
Nikon Z30Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 799.0 € больше |
|
609.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Süsteemne fotoaparaat Nikon Z 30 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
746.03 €*
|
B магазин 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Nikon Z 30 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
746.03 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-31 16:45
! Сообщить об ошибке| Марка | NIKON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaamera, Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikon Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR objektiivid |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Z 30 + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| Pikkus | 128 |
| Laius | 59.5 |
| Kaal | 350 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Kõrgus | 73.5 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 20.9 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 250 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.7 mm |
| Valge värvi bilanss | Automaatne, värvitemperatuur (2500K–10000K), pilvine, otsene päikesevalgus, välklamp, luminofoorlamp (3 tüüpi), hõõglamp, automaatne päevavalgus, käsitsi eelseadistatud, vari |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5568 x 3712 |
| Optika | Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikon Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | Puudub |
| Särituse kompenseerimine | -5 - +5 EV sammuga 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 1/4000 - 30 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välgu režiimid | TTL |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | DCF 2.0 |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | USB Type C |
| Показать больше | |





























