Nikon Z fc
Nikon Z fc
Digikaamera Nikon Z fc kere (must), JuodaHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 990.39 € больше |
|
842.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Peeglita kaamera Nikon Z fc, hõbe v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 899 € больше |
|
849.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Nikon Z fc + Z DX 16-50 mm f/3.5-6.3 + Z DX 50-250 f/4.5-6.3 kitбольше |
|
1098.00 €
|
B магазин turuliider.ee |
Nikon Z fc Body Silver0% liising 194.04Eur kuni 6 kuud |
|
1164.23 €
|
B магазин rde.ee |
Süsteemikaamera Nikon Z fc korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
1201.61 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 16:20
! Сообщить об ошибке| Марка | Nikon |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Sisaldab 2 Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR ja Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR objektiivi |
| Kaubamärk | Nikon |
| Värv | Hõbe |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | Z fc + Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR + Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| Pikkus | 134.5 |
| Laius | 43.5 |
| Kaal | 390 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F3.5-6.3 / F16 ; F4.5-6.3 / F16 |
| Kõrgus | 93.5 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 20.9 |
| Fookuse kaugus | 16 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.7 mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5568 x 3712 |
| Optika | Nikon Nikkor Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR / Nikkor Z DX 50-250mm f/4.5-6.3 VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Hübriidne autofokuseerimise süsteem |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV 1/3 sammuga |
| Katiku kiirus | 30 sekundit - 1/4000 sekundit |
| Välgu režiimid | TTL |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1040000 |
| Keeratav ekraan | + |
| Mikrofon | On (Stereo) |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | DCF 2.0 |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Bluetooth |
| Показать больше | |































