Nikon D7500
Nikon D7500
Peegelkaamera Nikon D7500 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
772.41 €*
|
B магазин 1a.ee |
Peegelkaamera Nikon D7500 Body, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 819 € больше |
|
772.41 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Peegelkaamera Nikon D7500 korpusTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
803.30 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-30 17:53
! Сообщить об ошибке| Марка | NIKON |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Peegelkaamera |
| Mõõtmed | 135.5 x 104 x 72.5 mm |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Koos objektiiviga |
| Täiendav info | Li-ion aku. Bluetooth 4.1 tugi. Indeksimärgistused. Intervallvideo. Elektrooniline vibratsiooni vähendamine |
| Kaubamärk | Nikon |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | D7500 + AF-S DX NIKKOR 18-105mm F3.5-5.6G ED VR |
| Kaal | 640 |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 4:3 |
| Diafragma | Oleneb valitud objektiivist (kaasas AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR) |
| Sisemälu | - |
| Ekraani diagonaal | 3.2 |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Anduri tüüp | CMOS |
| Megapikslite arv | 20.9 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 51200 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.7 mm |
| Valge värvi bilanss | Auto, 7 positsiooni + 1 manuaalne |
| Maksimaalne eraldusvõime | 5568 x 3712 |
| Optika | AF-S DX 18-105mm f/3.5-5.6G ED VR |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | TTL faasi diferentsiaali tuvastussüsteem |
| Videootsija | On (optiline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | - 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV |
| Katiku kiirus | 30 sek. - 1/8000 sek. |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Tagumise ava aeglane sünkroniseerimine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | LPCM |
| Toetatud mälukaardid | SDHC |
| Liidesed | Micro USB |
| Показать больше | |


































