MyPhone N23 128GB
MyPhone N23 128GB
Myphone N23 LTE 6/ 128GB Black0% liising 21.52Eur kuni 6 kuud |
|
129.11 €
|
B магазин rde.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-12 13:24
! Сообщить об ошибке| Марка | MYPHONE |
| Категория | Мобильные телефоны |
| Toote tüüp | Mobiil- ja nutitelefonid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 720 x 1600 |
| Mälumaht | 128 GB |
| Mälukaardi maksimaalne maht | 128 |
| Bluetooth-liides | + |
| 3G kommunikatsiooni tugi | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| WiFi Direct liides | + |
| NFC | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | + |
| Kaubamärk | MyPhone |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Aku maht | 5000 |
| Laadija kuulub komplekti | + |
| Mudel | N23 |
| Eesmine kaamera | 5 MP |
| Tagumine kaamera | 50 MP |
| Mobiiltelefoni tüüp | Puutetundliku ekraaniga |
| Installitud operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Ekraani suurus | 6.51 |
| Juhtmeta laadimine | - |
| USB-liidese tüüp | USB Type-C |
| FM-raadio | - |
| Kõrvaklappide pesa | On (3,5 mm) |
| Aku/patarei vahetatav | - |
| Aku kiirlaadimine | - |
| Kaal koos akuga | 189 |
| SIM-kaardi tüüp | Nano SIM |
| Toetatud SIM-kaartide arv | 2 |
| Taastatud | - |
| 5G kommunikatsiooni tugi | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Värvi nimi | Must |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Protsessori mudel | Mediatek Helio G36 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 6 GB |
| Videokaardi mudel | IMG GE 8320 |
| Välk | LED |
| Aku garantii | 12 |
| Показать больше | |


































