Makita UC4051A
Makita UC4051A
Kett pjTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
187.30 €
|
B магазин bigbox.ee |
Elektrisaag Makita UC4051A, 2000 W, 16, 3/8, 5,6 kgHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 228.79 € |
|
188.19 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Elektriline kettsaag Makita UC4051A, 2000 W, 40 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 237.93 € |
|
191.31 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elektriline kettsaag Makita UC4051A, 2000 W, 40 cmHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 237.93 € |
|
191.31 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Makita UC4051A0% liising 33Eur kuni 6 kuud |
|
197.99 €
|
B магазин rde.ee |
Kettsaag Makita UC4051A; 2,0 kW elektriline; juhtplaat pikkus 40 cmTarne 2-3 tööpäeva. Tööriistadele spetsialiseerunud E-pood! |
|
201.34 €
|
B магазин verkter.ee |
Elektrisaag Makita UC4051A, 2000 W, 40 cmTasuta kohaletoimetamine! Toimetame kauba 9-11 tööpäeva jooksul! |
|
227.69 €
|
B магазин dohotools.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-24 03:30
! Сообщить об ошибке| Марка | MAKITA |
| Категория | Электрические цепные пилы |
| Toote tüüp | Kettsaed |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Keti samm – 3/8 tolli keti paksus – 0,050 tolli (1,3 mm) |
| Võimsus | 2000 |
| Kaubamärk | Makita |
| Helitugevus | 102 |
| Pinge | 240 |
| Mudel | UC4051A |
| Kaal | 5.6 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Lõiketera pikkus | 40 |
| Elektrilise mootori tüüp | Harjadega |
| Nõutav akude arv | 1 |
| Kettsae tüüp | Elektriline |
| Keti paksus | 1.3 |
| Keti samm | 3/8" |
| Keti õlipaagi maht | 0.2 |
| Keti pinge | Võtmeta |
| Vibratsioonivastane süsteem | + |
| Kettsae komplekt | Lõikeriba |
| Показать больше | |








































