Lenovo ThinkPad X1 Carbon
Lenovo ThinkPad X1 Carbon
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 G12 Intel Ultra 5 135U 512GB SSD, 16GB 14" (192..больше |
|
1225.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo Thinkpad X1 Carbon G12 | Intel Ultra 5 125U 4300Hz | 16GB LPDDR5 | 512GB ..больше |
|
1449.00 €
|
B магазин laptopid.ee |
Lenovo ThinkPad X1 CARBON Gen 12 Core™ Ultra 5 125U 512GB SSD 16GB 14" (1920x120..больше |
|
1454.44 €
|
B магазин alfashop.ee |
LENOVO ThinkPad X1 CARBON Gen 12 Core Ultra 5 125U 512GB SSD 16GB 14 (1920x1200)..больше |
|
1473.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo ThinkPad X1 CARBON Gen 12 Core™ Ultra 5 125U 512GB SSD 16GB 14" (1920x120..больше |
|
1483.20 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 Core™ Ultra 7 155U 2TB SSD 16GB 14" WUXGA (1920..больше |
|
1581.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 Core™ Ultra 7 155U 2TB SSD 16GB 14" WUXGA (1920..больше |
|
1599.91 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 Ultra 5 225U / 16 GB / 512 GB / W11 ..больше |
|
1916.76 €
|
B магазин percte.eu |
Sülearvuti Lenovo sülearvuti ThinkPad X1 Carbon Gen 13 14 WUXGA ULT5-225U, 16GB,..больше |
|
2180.64 €
|
B магазин kaup24.ee |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 Aura Edition | Black | 14 " | IPS | WUXGA | 1920 x..больше |
|
2239.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 21NX008PGE 14" WUXGA Core Ultra 5 225U 16GB/512GB ..больше |
|
2244.40 €
|
B магазин enter24.eu |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 Aura Edition 21NS0101MH, 258V, 32 GB, 5..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2519 € больше |
|
2409.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 Aura Edition 21NS0101MH, 258V, 32 GB, 5..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 2519 € больше |
|
2409.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 14 FHD+ IPS 225U 16GB 512SSD NOR W11P0% liising 408.72Eur kuni 6 kuud больше |
|
2452.32 €
|
B магазин rde.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad X1 Carbon G13 Ultra 5 225U / 16 GB / 512 GB / W11 ..больше |
|
2480.79 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Lenovo Ultrabook ThinkPad X1 Carbon G13 21NX009BPB W11Pro Ultra 7 255U/32GB/1TB/..больше |
|
3200.16 €
|
B магазин viron.ee |
Ultrabook ThinkPad X1 Carbon G13 21NX009BPB W11Pro Ultra 7 255U/32GB/1TB/INT/14...Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
3853.65 €
|
B магазин bigbox.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-11 18:34
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | TFT IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 21KC0055PB |
| Pikkus | 215 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 12 |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 313 |
| Kaal | 1.09 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Operatsioonisüsteemi keel | Poola |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 15 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 5 |
| Protsessori mudel | 125U |
| Protsessori sagedus | 3.6 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Võrgukaart | 802.11be (gen. 7) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 57 |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Aku garantii | 12 |
| Liidesed | 2 x USB 3.1 Type-C |
| Показать больше | |




























































