Lenovo ThinkPad T16
Lenovo ThinkPad T16
LENOVO THINKPAD T16 G3 Gen 3 2C+10c Ultra 5 125U, 8GB, 256GB SSD, M.2, 1920 x 12..больше |
|
1125.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo Laptop Lenovo ThinkPad T16 G3 Ultra 5 125U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21..больше |
|
1190.97 €
|
B магазин eestipoisid.eu |
Lenovo Thinkpad T16 G2 | Intel i7-1355U 5000MHz | 16GB DDR5 | 512GB SSD | 16" W..больше |
|
1199.00 €
|
B магазин laptopid.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G3 Ultra 5 125U / 16 GB / 512 GB / W11 Pro (21MN0..больше |
|
1208.74 €
|
B магазин enter24.eu |
Lenovo ThinkPad T16 G2 16 FHD+ IPS i5-1335U 16GB 256SSD NOR W11Pro 21HH009AMX0% liising 226.82Eur kuni 6 kuud больше |
|
1360.90 €
|
B магазин rde.ee |
Lenovo ThinkPad T16 G9 R5-220 16-tolline, 16 GB, 512 GBTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
1360.90 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen™ AI 7 350 Laptop 40.6 cm ..больше |
|
1372.95 €
|
B магазин viron.ee |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen™ AI 7 350 Laptop 40...больше |
|
1473.09 €
|
B магазин percte.eu |
Lenovo Thinkpad T16 Gen 4 16 WUXGA ULT5-225U/16GB/512GB/Intel Graphics/WIN11 Pro..больше |
|
1489.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen™ AI 7 350 Laptop 40.6 cm (..больше |
|
1528.85 €
|
B магазин alfashop.ee |
Lenovo ThinkPad T16 (Gen 4) Black, 16" WUXGA IPS, Core Ultra 5 225U, 16GB, 512GB..больше |
|
1535.31 €
|
B магазин toppc.ee |
Lenovo Thinkpad T16 G4 Intel | Black | 16 " | IPS | WUXGA | 1920 x 1200 pixels |..больше |
|
1560.90 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen™ AI 7 350 Laptop 40.6 cm (..больше |
|
1567.29 €
|
B магазин heahind.ee |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 Core™ Ultra 7 255U 512GB SSD 16GB 16" WUXGA (1920x1200..больше |
|
1568.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen™ AI 7 350 Laptop 40.6 cm (..больше |
|
1611.10 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G4, 225U, 16 GB, 512 GB, 16 ", Intel (Integrated)..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1889 € больше |
|
1699.84 €*
|
B магазин 1a.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G4, 225U, 16 GB, 512 GB, 16 ", Intel (Integrated)..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1889 € больше |
|
1699.84 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G4 - Ultra 5 225U | 16''-WUXGA-400N | 16GB | 512G..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1980.53 € больше |
|
1782.73 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Lenovo Thinkpad T16 Gen 4 16 WUXGA AMD Ryzen AI 5 PRO 340/32GB/512GB/AMD Radeon ..больше |
|
1856.00 €
|
B магазин gameroom.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 02:32
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 12 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | T16 Gen 3 |
| Pikkus | 250.8 |
| Seeria | Lenovo ThinkPad |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake |
| Videokaardi mudel | Intel HD |
| Laius | 359.7 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.66 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 19.64 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 processor 155U |
| Protsessori sagedus | 1.7 |
| Protsessori tuumad | 12 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 1 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Aku tehnoloogia | LiPo |
| Aku maht | 437.5 |
| Turvasüsteem | TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Показать больше | |




























































