Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 15.6 FHD 7120U 8GB 128SSD NOR W11S 82XQ012MMX0% liising 57.21Eur kuni 6 kuud больше |
|
343.28 €
|
B магазин rde.ee |
LENOVO IDEAPAD SLIM 3 15AMN8 Quad Ryzen 3 7320U, 8GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 108..больше |
|
409.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
LENOVO IdeaPad Slim 3/15AMN8/R3-30/15.6/FHD/8GB/512GB/AMD int/ilma OS/Hall/2Rбольше |
|
492.40 €
|
B магазин smartech.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 | Arctic Grey | 15.6 " | TN | FHD | 1920 x 1080 pix.. |
|
519.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8, 15.6 FHD, AMD Ryzen 3 7320U, RAM 16GB, ..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
531.40 €
|
B магазин bigbox.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 | Arctic Grey | 15.6 " | TN | FHD | 1920 x 1080 pix.. |
|
531.40 €
|
B магазин galador.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 Arctic Grey 15.6" FHD Ryzen 3 16GB 512GB W11 |
|
535.30 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 AMD Ryzen 3 7320U 15.6inch FHD 16GB 512GB SSD M.2 2.. |
|
539.98 €
|
B магазин toppc.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 16:24
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | 15AMN8 |
| Pikkus | 235 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Slim 3 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | AMD Graphics |
| Laius | 359.3 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.59 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 17.9 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 3 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen 3 7320U |
| Protsessori sagedus | 2.4 |
| Protsessori tuumad | 4 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 8 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | AMD SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 256 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 256 GB |
| Videokaardi tüüp | AMD |
| Videokaardi seeria | Radeon |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Built-in |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |












































