Lenovo IdeaPad 5 Pro 16
Lenovo IdeaPad 5 Pro 16
Lenovo 14" Ideapad 5 Pro i7-1165G7 16GB 512GB SSD 2K Win10 14ITL6 ReNew0% liising 128Eur kuni 6 kuud |
Refurbished
|
767.99 €
|
B магазин rde.ee |
Lenovo IdeaPad 5 Slim 83J1006AGE - 16" WUXGA , Intel 5 Prozessor 210H, 16GB RAM,..больше |
|
789.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo IdeaPad Pro 5 83JN000GNT 16" 2.8K OLED sülearvuti Ryzen AI 5больше |
|
1148.00 €
|
B магазин areaal.ee |
Lenovo IdeaPad Pro 5 Gen 10, 16'', 2.8K, OLED, 120 Hz, Ryzen AI 5, 24 GB, 512 GB..больше |
|
1149.00 €
|
B магазин euronics.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 21:08
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Dolby Audio |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | Pro 5 16IMH9 |
| Pikkus | 251 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia GeForce RTX 3050 |
| Laius | 356 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | + |
| Kaal | 1.94 |
| Operatiivmälu tüüp | LPDDR5X |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 58 |
| Arvuti tüüp | Ultrabook |
| Kõrgus | 17.5 |
| Ekraani diagonaal | 16 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Puudub |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4266 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | U7-155H |
| Protsessori sagedus | 1.4 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 4 GB GDDR6 |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | + |
| Aku tööiga kuni | 20 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 3.5 mm Audio |
| Показать больше | |























































