Lenovo IdeaPad 5 Pro 14
Lenovo IdeaPad 5 Pro 14
LENOVO IDEAPAD 5 PRO 14ACN6 Hexa Ryzen 5 5600U, 16GB, 512GB SSD, M.2, 2880 x 180..больше |
|
535.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Lenovo 14" Ideapad 5 Pro i7-1165G7 16GB 512GB SSD 2K Win10 14ITL6 ReNew0% liising 128Eur kuni 6 kuud больше |
Refurbished
|
767.99 €
|
B магазин rde.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad 5 Pro 14AHP9, ümberpakendatud, AMD Ryzen 7 - 8845HS, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 899 € |
|
849.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Sülearvuti Lenovo IdeaPad 5 Pro 14AHP9, ümberpakendatud, AMD Ryzen 7 - 8845HS, 1..Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 899 € |
|
849.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
LENOVO IdeaPad Pro 5/14AGP11/AI7-450/14/2880x1800/32GB/1TB/AMD int/W11H/Gray/2R |
|
1424.60 €
|
B магазин smartech.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 12:53
! Сообщить об ошибке| Марка | LENOVO |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 2880 x 1800 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Lenovo |
| Puhvermälu (Cache) | 16 |
| Helisüsteem | 2.0 (Stereo) |
| Ekraani sagedus | 120 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 83D3001XMX |
| Pikkus | 312 |
| Seeria | Lenovo IdeaPad Pro 5 |
| Protsessori põlvkond | AMD Ryzen™ (AMD) |
| Videokaardi mudel | RTX 3050 |
| Laius | 221 |
| Kaal | 1.46 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 84 |
| Arvuti tüüp | Mänguritele |
| Kõrgus | 15.99 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Läikiv |
| IPS ekraan | - |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 6400 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Protsessori klass | AMD Ryzen 7 |
| Protsessori mudel | AMD Ryzen™ 7 8845HS |
| Protsessori sagedus | 3.8 |
| Protsessori tuumad | 8 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 1 TB |
| Arvuti kogumälumaht | 1 TB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 6 GB GDDR6 |
| Võrgukaart | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | + |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | SD |
| Klaviatuuri keel | Rootsi keel |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | Microsoft® Pluton TPM 2.0 |
| Sõrmejälje lugeja | - |
| Liidesed | 1 x USB-C 3.2 Gen 2 (Power Delivery, DisplayPort 1.4) |
| Показать больше | |









































