Hisense 65E7NQ
Hisense 65E7NQ
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-10-15 18:02
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| HDMI-pistikupesade arv | 3 |
| HDMI-pistikupesa tüüp | HDMI 2.1 |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 7.6 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby MS12 |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 23400 |
| Värv | Must |
| Kaal ilma aluseta | 15.2 |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65E7NQ |
| Seeria | - |
| Laius | 145.3 |
| Kaal | 15 |
| Päritoluriik | Hiina |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 84 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.06 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.65 |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 83.8 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 30 |
| Kõrgus alusega | 89.7 |
| Pildi täiustussüsteemid | Dolby Vision, HDR10 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2 / T / C / S2 / S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Protsessori mudel | Quad Core/MT9603 |
| Показать больше | |














































