Hisense 65U6NQ
Hisense 65U6NQ
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 17:21
! Сообщить об ошибке| Марка | HISENSE |
| Категория | Телевизоры |
| Kuva tüüp | UHD/QNED/QLED |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | 4K UHD |
| Ekraani eraldusvõime | 4K (3840 x 2160) |
| Bluetooth-liides | + |
| NFC | - |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| DLNA | - |
| 3,5 mm kõrvaklappide pesa | + |
| Garantii | 24 |
| Garantii juriidilistele isikutele | 12 |
| Võimsus | 240 |
| Kaubamärk | Hisense |
| Sügavus | 7.5 |
| Pinge | 100 |
| Helisüsteem | Dolby Atmos |
| Heli võimsus | 20 |
| Toote kaal koos pakendiga | 27200 |
| Värv | Must |
| Ekraani kuju | Lame |
| Ekraani sagedus | 60 |
| 3D funktsioon | - |
| VESA standard | 400 x 300 |
| Taustvalgus | - |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | 65U6NQ |
| Seeria | U6N |
| Laius | 145.1 |
| Kaal | 19.3 |
| Päritoluriik | Tšehhi |
| Elektritarbimine ooteseisundis | 0.5 |
| Muud liidesed | CI+ |
| Energiatarve, kWh/1000 h | 85 |
| Energiaklasside astmestik | A - G |
| Pakendi kõrgus | 1.06 |
| Pakendi laius | 0.16 |
| Pakendi pikkus | 1.65 |
| TV diagonaal | 56-65" |
| Energiatõhususe klass | E |
| Kõrgus | 83.6 |
| Ekraani diagonaal | 65 |
| Installitud operatsioonisüsteem | Muud |
| Sügavus alusega | 31.3 |
| Kõrgus alusega | 90.1 |
| Digitaalse tuuneri tüüp | DVB-T2/T/C/S2/S |
| S/PDIF-liides | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) pistikupesa | + |
| "Smart TV" | + |
| Показать больше | |














































