Garmin Fenix 8 Solar 51mm
Garmin Fenix 8 Solar 51mm
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar 51mm titaanist spordikell, hall (010-02907-21) |
|
868.00 €
|
B магазин areaal.ee |
Garmin fēnix 8 Solar Sapphire käekell, 51 mm, Süsiniku hall DLC titaan koos must..больше |
|
868.99 €
|
B магазин eleme.ee |
GARMIN Fenix 8 51 mm, Solar, Sapphire Carbon Gray DLC Titanium with Black/Pebble..больше |
|
869.00 €
|
B магазин gpspro.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") 51 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Titani..больше |
|
906.41 €
|
B магазин viron.ee |
Nutikell Garmin fēnix® 8 – 51mm Solar Sapphire titanium with an amp yellow/graph..Hind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1149.99 € больше |
|
919.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
Viedpulksteni Garmin SMARTWATCH FENIX 8 SAPP. SOLAR/YELLOW 51 mm | 010-02907-21..больше |
|
929.64 €
|
B магазин enter24.eu |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm Solar Sapphire 010-02907-11, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1009 € больше |
|
945.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Nutikell Garmin Fenix 8 51mm Solar Sapphire 010-02907-11, must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1009 € больше |
|
945.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Nutikas käekell Garmin Fenix 8 Solar Sapphire 51mm Carbon Grey DLC Titanium/Blac..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
945.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") 51 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Titaniu..больше |
|
950.83 €
|
B магазин percte.eu |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") 51 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Titaniu..больше |
|
962.68 €
|
B магазин alfashop.ee |
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Amp Yellow Graphite 51mm Spordikellбольше |
|
974.99 €
|
B магазин turismimaailm.ee |
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar, 51 mm, hall - SpordikellHind kehtib Sõprade Ringi liikmetele. Tavahind: 1079 € |
|
989.99 €*
|
B магазин euronics.ee |
Garmin fenix 8 3.56 cm (1.4") 51 mm Digital 280 x 280 pixels Touchscreen Titaniu..больше |
|
1002.60 €
|
B магазин multo.eu |
Garmin Fenix 8 Sapphire Solar Carbon Gray 51mm 010-02907-110% liising 167.59Eur kuni 6 kuud больше |
|
1005.55 €
|
B магазин rde.ee |
Garmin fēnix 8 Solar Sapphire käekell, 51 mm, Süsiniku hall DLC titaan koos must..больше |
|
1012.65 €
|
B магазин vingeratas.ee |
SMARTWATCH FENIX 8 SAPP. SOLAR/BLACK/GRAY 010-02907-11 GARMINбольше |
|
1048.04 €
|
B магазин electrobase.ee |
SMARTWATCH FENIX 8 SAPP. SOLAR/BLACK/GRAY 010-02907-11 GARMINбольше |
|
1054.30 €
|
B магазин smartech.ee |
Garmin fenix 8 3,56 cm (1,4") 51 mm Digitaalne 280 x 280 pikslit Puuteekraan Tit..больше |
|
1066.42 €
|
B магазин freyo.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 07:13
! Сообщить об ошибке| Марка | GARMIN |
| Категория | Смарт часы |
| Toote tüüp | Nutikellad |
| Kuva tüüp | AMOLED |
| Mälumaht | 32 GB |
| Garantii | 24 |
| Tööaeg täislaetud akuga | 30 |
| Kaubamärk | Garmin |
| Ühilduvad tootjad | Garmin |
| Rihma värv | Must |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Mudel | 8 51mm Solar Sapphire |
| Erikaitse | Niiskuskindel |
| Kollektsioon | Fenix |
| Ekraani suurus | 1.4 |
| Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi | iOS |
| Kaal | 95 |
| Käevõru materjal | Silikoon |
| Funktsioonid | Termomeeter |
| Ühildub operatsioonisüsteemidega | iOS |
| Laadimisviis | Garmini patenteeritud pistiklaadija |
| Ühilduvad mudelid | Android |
| Mõeldud | Universaalne |
| Käevõru mõõtmed (kõrgus x laius) | 127-210 x 51 mm |
| Resolutsioon | 280 x 280 |
| Rihma tüüp | Klassikaline |
| Liidesed | ANT+ |
| Показать больше | |


























































