Fujitsu E5411
Fujitsu E5411
Kytetyt tuotteet Kasutatud Fujitsu LifeBook E5411 slearvuti, Windows 11 Pro, sei.. |
|
471.30 €
|
B магазин smartech.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:48
! Сообщить об ошибке| Марка | FUJITSU |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Fujitsu |
| Puhvermälu (Cache) | 6 |
| Korpuse materjal | Plastik |
| Mudel | E5411 |
| Pikkus | 234 |
| Seeria | Fujitsu LifeBook |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 333.6 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.79 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Pakendi kõrgus | 0.10 |
| Pakendi laius | 0.44 |
| Pakendi pikkus | 0.39 |
| Taastatud | + |
| Arvuti tüüp | Uuendatud arvutid |
| Kõrgus | 23.9 |
| Ekraani diagonaal | 14 |
| Korpuse värv | Must |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i3 |
| Protsessori mudel | Intel Core i3-1115G4 |
| Protsessori sagedus | 3.00 |
| Protsessori tuumad | 2 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 32 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | - |
| Eraldi numbrite plokk | - |
| Aku garantii | 6 |
| Liidesed | VGA |
| Показать больше | |

























