Fujifilm X-T30
Fujifilm X-T30
Digital Mirrorless Camera FUJIFILM X-T30 III Body Charcoal Silverбольше |
|
836.61 €
|
B магазин dakauf.eu |
Fujifilm X-T30 III Body Black0% liising 148.59Eur kuni 6 kuud больше |
|
891.56 €
|
B магазин rde.ee |
Fujifilm X-T30 III Must süsteemikaamera (must)Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. больше |
|
896.01 €
|
B магазин bigbox.ee |
Süsteemne fotoaparaat Fujifilm X-T30 II Body Silver, hõbe v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1359 € больше |
|
1180.42 €*
|
B магазин 1a.ee |
Süsteemne fotoaparaat Fujifilm X-T30 II Body Silver, hõbe v./must v.Hind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 1359 € больше |
|
1180.42 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Fujifilm X-T30 III ssteemkaamera + XC 1333 mm F3.56.3 OIS objektiiv, hbemata (16..больше |
|
1243.90 €
|
B магазин smartech.ee |
Fujifilm X-T30 II XC15-45 Kit, SilverHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 1697.0 € больше |
|
1423.00 €*
|
B магазин kaup24.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 16:48
! Сообщить об ошибке| Марка | FUJIFILM |
| Категория | Фотокамеры |
| Toote tüüp | Hübriidkaamerad |
| Bluetooth-liides | + |
| Garantii | 24 |
| Navigatsiooni (GPS) funktsioon | - |
| Videosalvestuse kiirus | 1080p@60fps |
| Kuulub komplekti | Kaasas Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS objektiiv |
| Kaubamärk | Fujifilm |
| Värv | Must |
| WiFi-liides | + |
| Mudel | X-T30 II + Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS |
| Pikkus | 118.4 |
| Laius | 46.8 |
| Kaal | 329 |
| Videofailide formaadid | MOV |
| Patareid | Li-ion |
| Toide | Aku |
| Videoproportsioon | 16:9 |
| Diafragma | F22/ F2.8 - F4 |
| Kõrgus | 82.8 |
| Ekraani diagonaal | 3 |
| Puutetundlik ekraan | + |
| Anduri tüüp | X-Trans CMOS 4 |
| Megapikslite arv | 26.1 |
| Patareide arv | 1 |
| Fookuse kaugus | 18 |
| Kaamera tundlikkus (ISO) | 160 |
| Sensori suurus | 23.5 x 15.6 mm |
| Maksimaalne eraldusvõime | 6240 x 4160 |
| Optika | Fujinon XF 18-55mm F2.8-4 R LM OIS |
| Käsitsi fokuseerimine | + |
| Autofokuseerimine | + |
| Autofokuseerimise tüüp | Autofookus faasi ja kontrasti tuvastusega |
| Videootsija | On (elektrooniline pildiotsija) |
| Särituse kompenseerimine | -5 EV ~ + 5 EV sammuga 1 / 3 EV |
| Katiku kiirus | 4 sek. - 1/4000 sek. (mehaaniline); 4 sek. - 1/32000 sek. (elektrooniline) |
| Võimalus ühendada väline välk | + |
| Välk | Sisseehitatud (Pop-up) |
| Välgu režiimid | Aeglane sünkroonimine |
| Pildistamisrežiimid | 4K |
| Ekraani eraldusvõime punktides | 1620000 |
| Keeratav ekraan | + |
| 3D-pildistamine | - |
| Pildi formaadid | JPEG |
| Toetatud mälukaardid | UHS-I |
| Liidesed | Micro HDMI |
| Показать больше | |































