Emaplaat Asus TUF Gaming B450-Plus II
Emaplaat Asus TUF Gaming B450-Plus II
Emaplaat Asus TUF Gaming B450-PLUS IIHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 114.9 € |
|
108.00 €*
|
B магазин 1a.ee |
Emaplaat Asus TUF Gaming B450-PLUS IIHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 114.9 € |
|
108.00 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
ASUS TUF GAMING B450-PLUS II | Asus | TUF GAMING B450-PLUS II | Protsessori pere.. |
|
120.00 €
|
B магазин techmarket.ee |
ASUS TUF GAMING B450-PLUS II Asus TUF GAMING B450-PLUS II Processor family AMD P.. |
|
121.50 €
|
B магазин alfashop.ee |
Mainboard|ASUS|AMD B450|SAM4|ATX|3xPCI-Express 2.0 1x|1xPCI-Express 2.0 4x|1xPCI.. |
|
123.03 €
|
B магазин elektrika.ee |
ASUS TUF GAMING B450-PLUS II Asus TUF GAMING B450-PLUS II Memory slots 4, Number.. |
|
124.00 €
|
B магазин fotofabrikas.lt |
ASUS TUF GAMING B450-PLUS II | Asus | TUF GAMING B450-PLUS II | Processor family..Tarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
129.19 €
|
B магазин bigbox.ee |
Asus | TUF GAMING B450-PLUS II | Processor family AMD | Processor socket AM4 | D.. |
|
130.00 €
|
B магазин galador.ee |
Asus | TUF GAMING B450-PLUS II | Processor family AMD | Processor socket AM4 | D..больше |
|
143.72 €
|
B магазин electrobase.ee |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 21:27
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Материнские платы |
| Toote tüüp | Emaplaadid |
| nVidia SLI | + |
| USB 2.0 liideste arv | 2 |
| Kiibistik (chipset) | AMD® B450 |
| USB 3.x liideste arv | 6 |
| HDMI-pistikupesade arv | 1 |
| Garantii | 24 |
| Operatiivmälu pesade kogus | 4 |
| Täiendav info | ASUS TUF PROTECTION. - ASUS SafeSlot: Protect your graphics card Investment. - ASUS Overvoltage Protection: World-class circuit-protecting power design. - ASUS Stainless-Steel Back I/O: 3X corrosion-resistance for greater durability! - ASUS DIGI+ VRM: Precision control for stable power. - ASUS LANGuard: Protects against LAN surges, lightning strikes and static-electricity discharges! AURA : - Aura Lighting Control. - Aura RGB Strip Headers. ASUS Exclusive Features : - AI Suite 3. - Ai Charger. - Turbo LAN. - PC Cleaner. - Armoury Crate. - BIOS FlashBack™ Button. ASUS Quiet Thermal Solution : - Stylish Fanless Design Heat-sink solution & MOS Heatsink. - ASUS Fan Xpert 4 Core. ASUS EZ DIY : - ASUS CrashFree BIOS 3. - ASUS EZ Flash 3. - ASUS USB BIOS FlashBack™. - ASUS UEFI BIOS EZ Mode. ASUS Q-Design : - ASUS Q-Slot. - ASUS Q-DIMM. Armoury Crate |
| Plaadi suurus | ATX |
| Operatiivmälu taktikaline sagedus | 3500 MHz (O.C.) |
| PCI Express 1X konnektorid | 3 |
| PCI Express 16X konnektorid | 1 |
| SATA 3 pesad | 4 |
| DisplayPort konnektorid | 1 |
| Kaubamärk | Asus |
| Mudel | TUF Gaming B450-PLUS II |
| Pikkus | 244 |
| PCI ühendused | 0 |
| Laius | 305 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 |
| Protsessori tüüp | AMD |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 128 GB |
| Videokaardi mudel | AMD Radeon HD 3000 |
| Helikaardi mudel | Realtek® ALC S1200A |
| Protsessori pesa tüüp | AM4 |
| Võrgukaart | Realtek® L8200A |
| Показать больше | |
















































