Electrolux LKR564200K
Electrolux LKR564200K
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2025-12-11 07:37
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 3035 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | SteamBake funktsioon on mõeldud küpsetiste küpsetamiseks kodus ühe nupuvajutusega, täpselt nagu pagariäris. Niiskuse mõjul kerkib tainas täielikult, mistõttu jääb küpsetiste sisemus pehme, pealispinda katab krõbe läikiv koorik. Tänu katalüütilisele kattele võite unustada ahju kogunenud rasva ja toidumustuse. See isepuhastusfunktsioon on aktiivne, kui ahi soojeneb kuni 250 °C, seega on ahju puhastamine äärmiselt lihtne. Nautige krõbedaid friikartuleid või köögivilju, kasutades vähem õli, kasutades spetsiaalset AirFry funktsiooni ja pliidiplaati. Teie toidud ei küpse kunagi üle, sest pliidiahjus on elektrooniline taimer, mis lülitab kütte välja pärast määratud aja möödumist. Saate klaasukse ja selle klaasi täielikult eemaldada, muutes selle puhastamise imelihtsaks. |
| Võimsus | 8605.5 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | + |
| Värv | Must |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR564200K |
| Kollektsioon | „SteamBake“ |
| Teleskoopsiinid | 1 tasemeline |
| Laius | 50 |
| Kaal | 44 |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 58 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 11 |
| Ahjufunktsioon | Alumine kuumutamine, tavaline/traditsiooniline küpsetamine, sulatamine, ventilaatoriga küpsetamine, kiire röstimine, valgustus, aeglane küpsetamine, aeglane ventilaator, ventilaatoriga küpsetamine, ventilaator PLUS, turbogrill, elektrigrill |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Katalüütiline isepuhastuv süsteem |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Elektrooniline |
| Küpsetamisaluste arv | 3 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180/120mm, 140mm, 250x140/140mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1700W(1700/700W), 1200W, 2000W(1100/900W), 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |






































