Electrolux LKR562066W
Electrolux LKR562066W
Elektripliit Electrolux LKR562066WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
357.00 €
|
B магазин bigbox.ee |
Electrolux LKR562066W0% liising 60.17Eur kuni 6 kuud |
|
361.04 €
|
B магазин rde.ee |
Electrolux LKR 562066W klaaskeraamiline pliit 50 cm, 9 f-ni, auruf-n |
|
399.90 €
|
B магазин kodumasinad.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 600 seeria „SteamBake“ LKR562066WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 428.48 € |
|
419.99 €*
|
B магазин 1a.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 600 seeria „SteamBake“ LKR562066WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 428.48 € |
|
419.99 €*
|
B магазин k-rauta.ee |
Elektrolüüsi pliit E-E ST LKR562066W ELECTROLUX | LKR562066W | 7333394045283 |
|
481.70 €
|
B магазин enter24.eu |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 08:48
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 2505 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Funktsioon „SteamBake“ on mõeldud pagaritoodete küpsetamiseks kodus vaid ühe nupuvajutusega, justkui päris pagaritöökojas. Tänu niiskusele kerkib tainas täielikult, mistõttu küpsetise sisemus jääb pehme ja pind kaetakse krõbeda läikiva koorikuga. Elektriline keraamiline pliidiplaat on kiire ja kergemini puhastatav alternatiiv gaasipliidile. Keraamilised tsoonid kuumenevad kiiresti ja täpselt. Ahi on kaetud tugeva, vastupidava ja kergesti puhastatava emailikihiga. Teie road ei kõrbe kunagi ära, sest pliidi ahjul on elektrooniline taimer, mis annab märku seatud aja möödumisel. Klaasist ukse ja selle klaasid saab täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 8405.5 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | + |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR562066W |
| Kollektsioon | „SteamBake“ |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 42 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 600 seeria |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 58 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 12 |
| Ahjufunktsioon | Ahjulamp, „PlusSteam“, kerge konvektsioonküpsetamine, alumine kuumutus, alumine + ülemine kuumutus, kiirgrill, turbogrill, konvektsioonküpsetamine, niiske küpsetamine, kuumaõhuringlus, sulatamine |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Aqua Clean |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Elektrooniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1700/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |































