Electrolux LKR562066W
Electrolux LKR562066W
Elektripliit Electrolux LKR562066WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
356.13 €
|
Poodi bigbox.ee |
Electrolux LKR562066W0% liising 60.17Eur kuni 6 kuud |
|
361.04 €
|
Poodi rde.ee |
Electrolux 600 Series, 58 L, laius 50 cm, valge - Keraamiline pliit (LKR562066W) |
|
400.00 €
|
Poodi areaal.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 600 seeria „SteamBake“ LKR562066WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 428.48 € |
|
419.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 600 seeria „SteamBake“ LKR562066WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 428.48 € |
|
419.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-04-04 09:57
! Teata veast| Bränd | ELECTROLUX |
| Kategooria | Eraldiseisvad pliidid ja pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 2505 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Funktsioon „SteamBake“ on mõeldud pagaritoodete küpsetamiseks kodus vaid ühe nupuvajutusega, justkui päris pagaritöökojas. Tänu niiskusele kerkib tainas täielikult, mistõttu küpsetise sisemus jääb pehme ja pind kaetakse krõbeda läikiva koorikuga. Elektriline keraamiline pliidiplaat on kiire ja kergemini puhastatav alternatiiv gaasipliidile. Keraamilised tsoonid kuumenevad kiiresti ja täpselt. Ahi on kaetud tugeva, vastupidava ja kergesti puhastatava emailikihiga. Teie road ei kõrbe kunagi ära, sest pliidi ahjul on elektrooniline taimer, mis annab märku seatud aja möödumisel. Klaasist ukse ja selle klaasid saab täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 8405.5 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | + |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR562066W |
| Kollektsioon | „SteamBake“ |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 42 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 600 seeria |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 58 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 12 |
| Ahjufunktsioon | Ahjulamp, „PlusSteam“, kerge konvektsioonküpsetamine, alumine kuumutus, alumine + ülemine kuumutus, kiirgrill, turbogrill, konvektsioonküpsetamine, niiske küpsetamine, kuumaõhuringlus, sulatamine |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Aqua Clean |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Elektrooniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1700/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Vaata lisaks | |































