Electrolux LKR540266W
Electrolux LKR540266W
Elektripliit koos elektriahjuga Electrolux LKR540266WTarne laos olevatele toodetele 2–3 päevaga, maksa 6 võrdses osas. |
|
336.00 €
|
Poodi bigbox.ee |
Electrolux LKR540266W0% liising 56.1Eur kuni 6 kuud |
|
336.57 €
|
Poodi rde.ee |
Elektripliit Elektrolux LKR540266WHind kenthib KAUP24 PLUS likmetle. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvateleklientidele on hind 500.0 € |
|
340.61 €*
|
Poodi kaup24.ee |
Elektripliit Electrolux, 4x HighLight, elektriahi, 50 cm, aurupuhastus, valge |
|
349.00 €
|
Poodi techmarket.ee |
Elektripliit Electrolux, 4x HighLight, elektriahi, 50 cm, aurupuhastus, valge |
|
352.62 €
|
Poodi heahind.ee |
Electrolux LKR540266W Freestanding electric cooker with oven | LKR540266W | 733.. |
|
371.21 €
|
Poodi viron.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 500 seeria „SurroundCook“ LKR540266WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 449 € |
|
399.99 €*
|
Poodi 1a.ee |
Elektripliit elektriahjuga Electrolux 500 seeria „SurroundCook“ LKR540266WHind kehtib SMART NET liikmetele. Lojaalsusprogrammi mittekuuluvatele liikmetele on hind 449 € |
|
399.99 €*
|
Poodi k-rauta.ee |
Electrolux LKR540266W Vaba seisev elektripliit ahjuga | LKR540266W | 7333394044736 |
|
470.43 €
|
Poodi enter24.eu |
* !!! Hind kehtib veebipoe lojaalsusprogrammi registreerunud liikmetele. Registreerimine on võimalik müüja veebipoes.
* Näidatud hinnad võivad mõnel juhul erineda tegelikest hindadest, mida poes näidatakse. Hinnad muutusid viimati: 2026-05-19 15:06
! Teata veast| Bränd | ELECTROLUX |
| Kategooria | Eraldiseisvad pliidid ja pliidiplaadid |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 2035 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Elektriline keraamiline pliidiplaat on kiire ja kergemini puhastatav alternatiiv gaasipliidile. Keraamilised keedualad kuumenevad kiiresti ja täpselt. Ahi on kaetud tugeva, vastupidava ja kergesti puhastatava emailikihiga. Teie toidud ei kõrbe kunagi ära, sest pliidi ahjul on elektrooniline taimer, mis määratud aja möödudes kuumutamise välja lülitab. Te saate klaasist ukse ja selle klaasid täielikult eemaldada, mistõttu on nende puhastamine imelihtne. |
| Võimsus | 7945.5 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | + |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR540266W |
| Kollektsioon | „SurroundCook“ |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 41 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 500 seeria |
| Värvi nimi | Valge |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 57 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 6 |
| Ahjufunktsioon | Alumine kuumutus, Konvektsioonküpsetamine, Sulatamine, Grill, Niiske küpsetamine, Kuumaõhuvool |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Elektrooniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1700W/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Vaata lisaks | |





































