Electrolux LKR560200W
Electrolux LKR560200W
Electrolux LKR 560200W klaaskeraamiline pliit 50 cm, 8 f-ni, auruf-n |
|
419.90 €
|
B магазин kodumasinad.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-01-21 02:32
! Сообщить об ошибке| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 2505 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | SteamBake on ühe puudutusega funktsioon küpsetiste küpsetamiseks kodus nagu pagariäris. Niiskuse mõjul tõuseb tainas täielikult, jättes küpsetiste sisemuse pehmeks ja pinna krõbeda, läikiva koorikuga. Teie toidud ei küpseta kunagi üle, sest küpsetusahjul on elektrooniline taimer, mis lülitab kuumuse välja, kui seatud aeg on möödas. Klaasist ukse ja selle klaasplaadid saab täielikult eemaldada, nii et puhastamine on naljaasi. |
| Võimsus | 8405.5 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | + |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR560200W |
| Kollektsioon | „SteamBake“ |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 42 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 600 seeria |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju elektriline süüde | + |
| Ahju maht | 58 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 11 |
| Ahjufunktsioon | Alumine, ventilaator, ventilaator + ülemine + alumine (100°C), grill + ülemine, grill + ülemine + ventilaator, ringküte + ventilaator, ülemine + alumine, ülemine + alumine + ventilaator, ülemine + alumine + ventilaator, ülemine + ventilaator ( ECO) |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Elektrooniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1700W/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Grill | + |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |





























