Electrolux LKR540200W
Electrolux LKR540200W
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | ELECTROLUX |
| Категория | Плиты |
| Toote tüüp | Elektripliidid |
| Ahju võimsus | 3685 |
| Nõude sektsioon | + |
| Garantii | 24 |
| Täiendav info | Elektriline keraamiline pliit on kiire ja lihtsamini puhastatav alternatiiv gaasile. Keraamilised tsoonid kuumenevad kiiresti ja täpselt. Ahi on kaetud tugeva, vastupidava ja kergesti puhastatava emailkattega. Saate klaasukse ja selle klaasi täielikult eemaldada, muutes selle puhastamise imelihtsaks. |
| Võimsus | 7945.5 |
| Kaubamärk | Electrolux |
| Sügavus | 60 |
| Ekraan | + |
| Värv | Valge |
| Korpuse materjal | Metall |
| Mudel | LKR540200W |
| Kollektsioon | „SurroundCook“ |
| Teleskoopsiinid | Ei |
| Laius | 50 |
| Kaal | 41 |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Energiaklasside astmestik | A+++ - D |
| Seeria | 600 seeria |
| Energiatõhususe klass | A |
| Ahju tüüp | Elektriline |
| Ahju maht | 57 |
| Ahju ukseklaaside arv | 2 |
| Ahju maksimaalne temperatuur | 250 |
| Ahju funktsioonide arv | 6 |
| Ahjufunktsioon | Alumine soojendus Tavaline/traditsiooniline toiduvalmistamine | Sulatage | Ventilaatoriga toiduvalmistamine | Grill | Aeglane küpsetamine, elektrigrill |
| Termostaat | + |
| Puhastustüüp | Kergesti puhastatav emailkate |
| Taimer | + |
| Juhtimine | Elektrooniline |
| Küpsetamisaluste arv | 2 |
| Laste ohutusfunktsioon | - |
| Restide arv | 1 |
| Ühenduskaabel | - |
| Juhtme pistik | - |
| Kõrgus | 85.8 |
| Soojusplaadi tüüp | Elektriline |
| Keedualade arv | 4 |
| Keeduala läbimõõt | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Pliidiplaatide võimsus | 1700/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Soojusplaadi pind | Klaaskeraamika |
| Pliidi kaas | Kaaneta |
| Valgustusega | + |
| Показать больше | |







































