Dell Precision 3591
Dell Precision 3591
Dell Laptop Dell Precision 3591 Ultra 7 155H / 16 GB / 512 GB / W11 Pro / RTX 50..больше |
|
1989.06 €
|
B магазин percte.eu |
Mobilna stacja robocza Precision 3591 Win11Pro Ultra 7 165H/32GB/2TB SSD Gen4/15.. |
|
2534.78 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 09:07
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Süsinikkiust |
| Mudel | 3591 |
| Pikkus | 233.3 |
| Seeria | Dell Precision |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia RTX 2000 Ada |
| Laius | 357.8 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.79 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Aku maht (Wh) | 64 |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 24.7 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | 165H |
| Protsessori sagedus | 2.1 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 16 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi seeria | Geforce |
| Videokaardi mälu | 4 GB GDDR6 |
| nVidia G-Sync | + |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Micro SD |
| Klaviatuuri keel | Saksa |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Aku tehnoloogia | Li-Ion |
| Liidesed | HDMI |
| Показать больше | |










































