Dell Precision 3590
Dell Precision 3590
Dell Precision 3590 Intel Ultra 7 165H 16GB 512GB NVMe 15,6 FHD Windows 11 Pro |
|
979.00 €
|
B магазин itsupply.ee |
Dell Precision 3590 | FHD | Ultra 7 165H | 16GB DDR5 | 512GB SSD | Nvidia RTX 50..больше |
|
1162.40 €
|
B магазин arvutitark.ee |
Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15.6"FHD IPS 400nirs AG 16GB DDR5 5600 SSD512 .. |
|
1336.00 €
|
B магазин viron.ee |
Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15.6"FHD IPS 400nirs AG 16GB DDR5 5600 SSD512 R.. |
|
1433.59 €
|
B магазин percte.eu |
Mobiilne tööjaam Precision 3590 Windows 11 Pro Ultra 7 165H/16GB/512 SSD Gen4/15.. |
|
1495.38 €
|
B магазин enter24.eu |
DELL Precision 3590 Ultra 7 165H 15.6" FHD IPS 400 nits AG 16GB DDR5 5600 SSD 51..больше |
|
1554.20 €
|
B магазин smartech.ee |
DEL Dell Precision 3590 Ultra 7 165H 15.6"FHD IPS 400nirs AG 16GB DDR5 5600 SSD5.. |
|
1604.20 €
|
B магазин galador.ee |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-18 21:11
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Toote tüüp | Sülearvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Bluetooth-liides | + |
| 4G kommunikatsiooni tugi | - |
| Garantii | 24 |
| Kaubamärk | Dell |
| Puhvermälu (Cache) | 24 |
| Helisüsteem | Stereo |
| Ekraani sagedus | 60 |
| Korpuse materjal | Alumiinium |
| Mudel | 3590 |
| Pikkus | 233.3 |
| Seeria | Dell Precision |
| Protsessori põlvkond | Meteor Lake (Intel) |
| Videokaardi mudel | Nvidia RTX A |
| Laius | 357.8 |
| Puutepaneel ("Touch Bar") | - |
| Kaal | 1.62 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR5 |
| Integreeritud aku | + |
| Taastatud | - |
| Ümberpakendatud | - |
| Arvuti tüüp | Äri- |
| Kõrgus | 20.8 |
| Ekraani diagonaal | 15.6 |
| Korpuse värv | Hall |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| IPS ekraan | + |
| Sisseehitatud privaatsufilter | - |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 5600 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 155H |
| Protsessori sagedus | 1.40 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Vabade operatiivmälu pesade kogus | 2 |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Nvidia |
| Videokaardi mälu | 4 GB |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | 802.11ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Optiline seade | - |
| Videokaameraga | + |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | + |
| Toetatud mälukaardid | Smart Card |
| Klaviatuuri keel | Inglise |
| Klaviatuuri valgustus | + |
| Eraldi numbrite plokk | + |
| Mehaanilised klahvid | - |
| Niiskuskindel klaviatuur | - |
| Turvasüsteem | TPM |
| Sõrmejälje lugeja | + |
| Liidesed | Audio out/Audio in |
| Показать больше | |
















































