Dell OptiPlex 7410
Dell OptiPlex 7410
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | DELL |
| Категория | Настольные компьютеры |
| Toote tüüp | Lauaarvutid |
| Kuva tüüp | IPS |
| Ekraani eraldusvõime tüüp | FHD |
| Ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 |
| Eesmine kaamera | + |
| Garantii | 24 |
| Kere suurus | All in One (AIO) |
| Protsessori maksimaalne sagedus | 5.20 |
| Toiteploki (PSU) mudel | PSU |
| Toiteploki (PSU) võimsus | 90 |
| Hiir kuulub komplekti | Jah |
| Kaubamärk | Dell |
| Värv | Hõbe |
| Korpuse materjal | ABS-plastmass |
| Mudel | N012O7410AIOPEMEA_VP_EE |
| Pikkus | 5.79 |
| Seeria | - |
| Videokaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Laius | 54 |
| Kaal | 6.76 |
| Operatiivmälu tüüp | DDR4 (SO-DIMM) |
| Taastatud | - |
| Arvuti tüüp | All In One arvutid |
| Kõrgus | 35.43 |
| Ekraani diagonaal | 23.8 |
| Ekraanipinna tüüp | Matt |
| Puutetundlik ekraan | - |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Operatiivmälu taktiline sagedus | 4800 |
| Protsessori tüüp | Intel |
| Protsessori klass | Intel® Core™ i7 |
| Protsessori mudel | Intel® Core™ i7-13700 |
| Protsessori sagedus | 1.50 |
| Protsessori tuumad | 16 |
| Toetatud operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Operatiivmälu (RAM) | 16 GB |
| Maksimaalne operatiivmälu maht (RAM) | 64 GB |
| Kandja tüüp | SSD |
| Emaplaadi mudel | Intel SoC |
| Kõvaketta mahutavus | – |
| SSD/eMMC draivi võimsus | 512 GB |
| Arvuti kogumälumaht | 512 GB |
| Videokaardi tüüp | Intel |
| Videokaardi seeria | UHD |
| Videokaardi mälu | Dynamic |
| Helikaardi mudel | Integrated |
| Võrgukaart | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ax |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Optiline seade | - |
| Sisseehitatud mikrofon | + |
| Sisseehitatud kaardilugeja | - |
| Toetatud mälukaardid | - |
| Klaviatuuri keel | Eesti |
| Liidesed | DisplayPort |
| Показать больше | |


































